Kamerové systémy MOBOTIX

Lídr na poli profesionálních kamerových bezpečnostních systémů, německá společnost MOBOTIX, již řadu let vyvíjí špičkové inteligentní a autonomní IP kamery, které se úspěšně instalují po celém světě. Vidět je můžete například na letištích, nádražích, fotbalových stadionech nebo ve skladech. Svůj účel si však zaručeně najdou třeba i ve vězeních. Zákazníkům každý den ulehčuje život spousta skvělých funkcí, jako jsou automatická detekce událostí, poplachové zprávy, video analýza, přímé ukládání video streamu na NAS, vzdálené ovládání a obousměrný VoIP zvuk přes připojený smartphone.

INTELIGENTNÍ KAMEROVÝ DOHLED OD MOBOTIXU

Společnost MOBOTIX je lídrem mezi samostatnými inteligentními IP kamerovými systémy a vytvořila první IP kameru, která nepotřebuje žádný centrální počítač ani software. Díky tomuto decentralizovanému řešení si mohou firmy vybudovat vlastní dohledový systém za dobrou cenu s automatickým záznamem videa. Toto jsou hlavní přednosti kamer MOBOTIX:

Software je zdarma

K dispozici je veškerý software potřebný k vytvoření dohledového systému té nejvyšší kvality. Pokročilé funkce, jako je správa videa, analýza obrazu a volání VoIP, jsou zabudovány přímo v kameře.

6MP technologie Moonlight

Nová generace kamer MOBOTIX představuje zcela novou 6MP technologii Moonlight, která vylepšuje celé zpracování obrazu uvnitř kamery. To umožňuje zachytit rychle se pohybující objekty i při špatném osvětlení – třeba za měsíčního svitu.

Proprietární 360° hemisférická technologie IP kamer

MOBOTIX vynalezl 360° hemisférickou kameru, která pokryje celou místnost bez slepých míst a digitálního zoomu. Vystavěné hemisférické zpracování zvyšuje kvalitu obrazu a snižuje požadavky na síť.

Inovativní detekce pohybu zabraňuje falešným poplachům

Díky speciálním senzorům jsou kamery MOBOTIX schopny přesně detekovat konkrétní události a správně na ně reagovat. Snímač MxActivity snižuje falešné poplachy až o 90%, takže Mobotix spolehlivě detekuje pohyb i v extrémních podmínkách.

Ochrana soukromí a zabezpečení dat

Každý systém MOBOTIX obsahuje komplexní zabezpečení heslem, včetně ochrany uživatelů a kamer. Díky plně šifrovanému dvoudrátovému připojení MxBus a zálohovanému napájení, nabízí kamerové systémy MOBOTIX bezkonkurenční ochranu soukromí a zabezpečení.

Kromě toho nabízí MOBOTIX další výhody:
– Optimalizovaný bezpečnostní video kodek MxPEG
– Vyztužení vnějšího krytu skelnými vlákny a absence pohyblivých části činí systém prakticky bezúdržbový
– Ekologické IP video – kamery MOBOTIX jsou navrženy s důrazem na co nejnižší spotřebu

Oblasti použití

Kamerový dohled: Nepřetržitý monitoring nemovitostí pomáhá chránit lidi a jejich hmotný majetek.
Zastrašování: Účinně zabraňuje vloupání a vandalismu předtím, než je vůbec způsobena nějaká škoda.
Kontrola přístupu: Kameru lze snadno implementovat do vstupních terminálů v budovách.
Ochrana perimetru: Kamera dokáže spustit poplach, pokud se auto nebo člověk dostane za vytyčenou oblast (virtuální plot).
Dokumentace: Automatická dokumentace postupu prací na staveništích, při komplexních instalacích zařízení nebo v obrazových archivech.
Zajištění kvality: Video systémy usnadňují odhalení a minimalizaci výrobních poruch.
Sledování dopravy: Dočasný nebo trvalý monitoring kritických míst, jako jsou oblasti výstavby dálnic a dalších problematických dopravních uzlů.
Video analýza: Počítání lidí a analýza chování zákazníků jsou výborné marketingové nástroje a přispívají k růstu firmy.
Novodobý průmysl: Sledování, řízení a nastavení strojů a průmyslových zařízení zajišťuje hladké výrobní procesy a zvyšuje produktivitu.
Lokalizování: Kamery Mobotix umožňují sledování a lokalizaci vozidel na velmi velkou vzdálenost.

     
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL