Ultrazvuková vana BG-03C

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
 
 
 

 

Ultrazvuková nádoba na odplavování podpěr


Jsou objekty, které nelze bez pomocí podpěr zdařile vytisknout. Co ale pak s podpěrami? Budete-li mít Removal Tank, stačí objekt ponořit na cca 3 hodiny do nádoby a podpěry se odplaví. Jak se odliší, co je požadovaný objekt a co podpěra? Snadno, objekt je třeba vytisknout např. materiálem ABS a podpěry pomocí PLA. Removal Tank automaticky odstraní/odplaví vše, co je z PLA. Budete tedy potřebovat 3D tiskárnu, která je schopna tisknout dva materiály současně (má alespoň 2 tiskové hlavy) např. Cube3, CubePro Duo, a CubePro Trio, Sigma R17.

 

 
 
Jak to funguje? Velmi jednoduše. V odplavovací nádobě připravíte roztok hydroxidu sodného a zahřejete jej na požadovanou teplotu. Po jejím dosažení vložíte do nádoby vytištěný 3D objekt a spustíte ultazvuk na požadovanou dobu. Po dokončení procesu budou PLA podpěry odplavené a v ruce budete držet svůj výtisk.
 
Upozornění:
Odplavení podpěr PLA probíhá v roztoku hydroxidu sodného a je třeba dodržet bezpečnostní podmínky a používat ochranné pomůcky - respirátor a gumové rukavice. Hydroxid sodný je běžně dostupný v šupinkové práškové podobě v drogeriích a patrně jej znáte. Běžně se používá v domácnosti pro čištění odpadu (tzv."krtek", "louh" apod.) nebo pro údržbu vody v bazénu.
 
 

Cena 7 400 Kč vč.DPH     OBJEDNAT
+ dopravné

Dostupnost: 1 ks SKLADEM

 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL