Sigma D25

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
 
 
 

 

BCN3D Sigma D25 je čtvrtou generací oblíbené stolní 3D tiskárny. Kromě stálých výhod jako je skutečný multimateriálový tisk pomocí dvou nezávislých (IDEX) tiskových hlav byla Sigma D25 doplněna mnoha vylepšeními, např. WiFi, LAN a Cloud funkcemi.

Objevte novou generaci naší nejznámější 3D tiskárny, která byla vyvinuta tak, aby poskytovala maximální produktivitu ve velké stavební komoře. Díky vlastnostem, jako je velký objem tisku a plná konektivita, je Sigma D25 vybavena naším systémem Independent Dual Extruder (IDEX). Dokáže tak rychle vyrábět funkční prototypy ve vysoké kvalitě a přesnosti.

VELKÁ KAPACITA STAVEBNÍ KOMORY

Image

Sigma D25
Obsah: 25 litrů
(š) 420mm (h) 300mm (v) 200mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Logo IDEX Sigma 07
Nezávislé tiskové hlavy (IDEX = Independent Dual Extrusion) je revoluční technologie z dílny BCN3D, která přináší produktivní a skutečné multimateriálové možnosti 3D tisku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Duplikační mód

Nastavením duplikačního tiskového módu tisknete současně dva shodné modely. V jednom čase získáte dva identické výtisky, neboli dvojnásobnou produktivitu.

Zrcadlový mód

V zrcadlovém tiskovém módu tisknete současně dva shodné zrcadlově obrácené modely. Podobně jako duplikační mód, v jednom čase dva výtisky, dvojnásobná produktivita.

Rozpustné podpory

IDEX usnadňuje tisk modelů složitých geometrií pomocí rozpustného podpůrného materiálu. První tryska tiskne stavebním a druhá podpůrným materiálem.

Multimateriálový mód

Nezávislé tiskové hlavy zajistí tisk dvěma materiály zcela odlišných teplotních charakteristik. Vzájemně se neovlivní a lze využít téměř libovolnou kombinaci materiálů.


Automaticky, bezdrátově, přímočaře.

Sigma D25 je vybavena síťovým LAN a Wi Fi připojením. Prostřednictvím sítě snadno odešlete tiskové soubory. Síťové připojení poskytuje i další vylepšení. Například zapomeňte na ruční upgrady firmwaru. Díky aktualizacím Over The Air (OTA) bude vaše tiskárna vždy aktuální. (Funkce je bezplatná, vyžaduje aktivaci).

 

Klíčové výhody Sigma D25

 

 

Bondtech™ extruders

02 08 BCN3D Sigma R19 3D Printing Technology Bondtech Extruder Key Features

 

Tento extruder je vybaven technologicky vyspělými duálními převody Bondtech™, které nabízejí lepší řízení, přesnost a vynikající výkon pro jakýkoli typ filamentu.

 

 

Sensor přítomnosti filamentu

Sensor "Runout" detekuje přítomnost filamentu jako ochranu před nedokončenou úlohou. V případě, že filament dojde, je proces tisku pozastaven, dokud nebude zaveden nový..

 

02 07 BCN3D Sigma R19 3D Printing Technology Filament Runout Sensor Key Features

e3D™ Hotends

02 09 BCN3D Sigma R19 3D Printing Technology Hotends e3D Key Features

 

Hotendy byly pečlivě navrženy společností e3D™, aby poskytovaly nejhladší a nejspolehlivější vytlačování. K dispozici je několik různých průměrů trysek jako součást hotendu.

 

Velký 5" dotykový displej

Plnobarevný dotykový displej poskytuje jednoduché a intuitivní ovládání tiskárny včetně zobrazení aktuálního stavu.

 


02 10 BCN3D Sigma R19 3D Printing Technology Touchscreen Key Features

 

Hliníkový rám - šasi

BCN3D Sigma D25 3D Printing Key features Aluminium frame

 

Základem konstrukce 3D tiskáren BCN3D je robustní hliníkový rám. Ten zaručuje pevnost, odolnost a skvělé torzní vlastnosti. 

BCN3D Cloud

3D tiskárna Sigma D25 je vybavena nejnovějšími funkcemi konektivity. Díky naší cloudové platformě BCN3D můžete jednoduše posílat své 3D tiskové soubory po síti a mnohem více. Zapomeňte na ruční aktualizace firmwaru! Funkce Over The Air (OTA) zajistí, že vaše tiskárna bude mít vždy aktuální firmware (aktivace na vyžádání).

Image

 

ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ:

Technologie tisku  FFF (Fused Filament Fabrication), otevřený systém Gcode
Open source  gCode
Profesionální SW  Cura, BCN3D Cloud
Výška vrstvy  0,05 - 0,5 mm
Rozlišení - přesnost  Rozlišení X-Y-Z 12.5 / 12.5. / 1.0 μ
Filament diametr  2,85 mm
Kompatibilní materiál  Tiskne standardními materiály Ø 2,85 mm ( např. PLA, PVA, PET-G, TPU..), a dalšími materiály, které nevyžadují uzavřenou a vyhřívanou komoru
Max. teplota podložky  80° C
Max. teplota trysek  300° C
Tiskové HotEnd (trysky)  0.4 mm (standardně) / 0.8 mm
IDEX  Dvě nezávislé tiskové hlavy
Tiskové módy  Jednoduchý, multimateriál, zrcadlový, duplexní
Extruder  Bondtech high-tech, duální podávání
Ovládání  Podsvícený 5" dotykový displej
Certifikace  CF / FCC
Stavební komora  420 x 300 x 200 mm
Rozměry  690 x 530 x 500 mm / balení 700 x 570 x 765 mm
Hmotnost  30 kg / balení 43 kg

 

Cena 116 147,90 vč.DPH     OBJEDNAT

+ náklady na instalaci, zaškolení

Dostupnost: skladem

 

 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL