ProJet® MJP 2500 IC

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
 
 
 

NOVÝ STANDARD PRO SLÉVÁRENSKÝ PRŮMYSL

ProJet MJP 2500 IC tiskne modely ze 100% vosku v řádu hodin. Stává se tím nezbytným nástrojem pro výrobu menších sérií, unikátních dílů či prototypů pro slévárenský průmysl. Vyrobte stovky voskových modelů za zlomek ceny a času v porovnání s tradiční výrobou.

 

 

3D tisk přesných modelů z vosku

Díky tvarové svobodě návrhu, povrchové kvalitě a opakovatelnosti se vytisknuté voskové modely bez problémů zařadí do stávajících procesů odlévání. Zvyšte rychlost a produktivitu slévárenského procesu díky odpadnutí nutnosti výroby nástrojů pro výrobu voskových modelů tradiční cestou.

Objevte tvarovou svobodu

ProJet MJP 2500 IC (investment casting) doplňuje rodinu tiskáren na platformě PJ 2500 a PJ 2500W, která se stala etalonem v oblasti 3D tisku metodou nanášení tekutého materiálu na tiskovou desku – MultiJet Printing (MJP). Není třeba kompromisů v návrhu dílu, protože jakýkoliv tvar může být vyroben díky odplavitelnému podpůrnému materiálu. Můžete tedy využít výhod topologické optimalizace, odlehčení a konsolidace dílů.

3d systems projet 2500 ic casting bracket 2b 300dpi

Nejvyšší spolehlivost odlévání

Stavební voskový materiál VisiJet M2 ICast nabízí téměř stejné vlastnosti, co se týče tavení a vyhoření jako standardní odlévací vosky. Nemusíte tedy složitě upravovat odlévací proces jako u modelů tištěných z jiných 3D tiskáren. Modely tištěné technologií MJP mají vysoko u rozměrovou přesnost a opakovatelnost, což je ideální pro tvorbu komplexních přesných kovových dílů.

 

invest cast projet mjp 2500 ic 3 parts 2 1

 

 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL