Profesionální řada Selective Laser Sintering SLS

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
   

ProX SLS 500

PŘIPRAVENO PRO VÝROBU PEVNÝCH DÍLŮ, FUNKČNÍCH SOUČÁSTÍ A SESTAV

 

Nejekonomičtější způsob, jak vytisknout modely v nejvyšším rozlišení s nepřekonatelnými mechanickými vlastnostmi pomocí termoplastických efektivních materiálů.

ProX SLS 500 na bázi původní technologie spékání plastového prášku (Selective Laser Sintering – SLS) přináší výrobní zařízení do běžného prostředí bez zvláštních nároků. Umožní vyrábět originální modely nebo malo a středně sériovou výrobu v ekonomickém provozu s nízkými náklady na konečný výrobek.

Bezkonkurenční kvalita výtisků se stálými vlastnostmi

ProX SLS 500 je naší první 3D tiskárnou, která přináší nové plastové materiály DuraForm ProX, které dosud nebyly v technologii SLS aplikovány. Materiály DuraForm ProX prošly přísným testovacím procesem a optimalizací, aby vyhověly náročným požadavkům předních výrobců automobilového a leteckého průmyslu. Základním zadáním byla trvanlivost a stálost rozměrových, teplotních a mechanických parametrů. Jednotlivé výtisky bez ohledu na tvar a velikost musely dále splnit vysoké rozlišení, povrchovou kvalitu a požadavky na ostrost hran. Naši zákazníci výtisky detailně porovnali s odpovídajícími výrobky ze vstřikovacích forem. ProX SLS 500 společně s materiály DuraForm ProX je více než alternativou proti konvenčním CNC zařízením.

Ekonomie výroby

Díky automatizovanému vybavení pro manipulaci se spotřebním materiálem, recyklací nespotřebovaného materiálu a způsobu ovládání, je ProX SLS 500 velmi produktivním zařízením pro nasazení 24/7. V souvislosti s tvarem a charakterem tištěného modelu, je odpad maximálně 5% hmotnosti výtisku. Ve většině případů lze předpokládat hodnotu výrazně nižší. Využití ProX SLS 500 pro výrobu přináší ekonomický a efektivní způsob zkrácení pracovních postupů, zrychlení výroby a časové úspory.

 

 

Představení nového modelu SLS 6100

 

 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL