Phenom

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
   

Základní 3D tiskárna řady Phenom. Je prvním produktem výrobce Peopoly a zároveň je nositelem mnoha pozitivních recenzí uživatelů, kteří oceňují spolehlivost tisku a kapacitu stavební komory. Phenom je odpovědí mnoha požadavků potenciálních zákazníků na dostupnou 3D tiskárnu větší kapacity s technologií tisku na bázi pryskyřice.

 

Image

 

Využijte mimořádnou kapacitu 3D tisku pryskyřic / resinu a zařaďte do svého výkonu oblíbenou technologii na bázi SLA. Výrobce Peopoly použil technologii MSLA pro dostupnější 3D tisk většího objemu.

MSLA (kombinace LCD a prosvitu) 3D tiskárna se skvělým zobrazení detailu a povrchu odpovídajícím technologii SLA. Má příznivou cenu a vytváří vysoce kvalitní výtisky pro široké využití. UHD LCD panel staví modely až do velikosti 276 x 155 x 400[mm] v kvalitě a rozlišení 72µ. Otevřený systém umožňuje použití různých tiskových materiálů třetích stran.

Ve stavební komoře velikosti 276 x 155 x 400[mm] tiskne z pryskyřic modely v rozlišení 72µ. Technologie MSLA je mnohem rychlejší než srovnatelné technologie 3D tisku rezinem / pryskyřicí.
Díky příznivé ceně, provozním nákladům a velkém stavebním prostoru nabízí široké využití.
MSLA technologie je kombinací LCD průhledného panelu, který je prosvěcován soustavou diod. Tím vytváří obraz vrstvy pro vytvrzení. MSLA má vysokou přesnost a je násobně rychlejší než většina ostatních technologií 3D tisku pryskyřicí.

 

 

 

ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ
   
Technologie tisku: MSLA - 3840 x 2160 (UHD) (4K)
Stavební komora XYZ: 276 x 155 x 400 [mm]
Open source: Ano
Výška vrstvy Z: 20 - 100 [µ]
Rozlišení XY: 72[µ]
Rychlost tisku: 15-20 [mm/h]
Kompatibilní materiál: Prakticky libovolný resin pro DLP/LCD/SLA
Slicer SW: standardně Chitubox
Ovládání: Podsvícený dotykový displej
Konektivita: USB, LAN
Napájení: 220V (zdroj 24V 6A) / 100W
Rozměry XYZ: 45,2 x 36,4 x 78,0 [cm]
Rozměry balení XYZ: 58,0 x 51,0 x 91,0 [cm]
Hmotnost: 40 kg
Hmotnost balení: 50 kg
Životnost fólie (film FEP): 150 h
Životnost vaničky minimálně: 1 rok
Životnost LCD průměrně: 400 h (200 - 800 h)
Záruka: 1 rok

 

Příklady materiálů pro 3D tisk - odkaz

Deft Resin Gray


Šedá pryskyřice je primárně určena pro technologii Phenom MSLA. Je ideální pro rychlý a snadný tisk pro velkobojemové resinové 3D tiskárny na principu LCD.
Vyžaduje nízkou energii pro vytvrzení. Výtisk lze snadno a bez poškození odejmout z tiskové desky.

Image

Deft Resin White


Bílá pryskyřice je primárně určena pro technologii Phenom MSLA. Je ideální pro rychlý a snadný tisk pro velkobojemové resinové 3D tiskárny na principu LCD.
Vyžaduje nízkou energii pro vytvrzení. Výtisk lze snadno a bez poškození odejmout z tiskové desky.

Image

 
 

BASF RG35


Speciálně navržený fotopolymer pro zajištění vysoké pevnosti v tahu, celkové tuhosti, nízkým smrštěním a absorbce vody.
Středně viskózní a teplotně stabilní fotopolymer. Díky nízké nasákavosti lze omýt vodou, chemikálie nejsou nutné.

Image

BASF ST45 M


Univerzální čirý/černý fotopolymer - je ideální volbou pro tisk modelů s požadavkem nízké absorpce a napětí v ohybu, tlakové odolnosti a UV stability.
Vynikající kombinace vysoké pevnosti, houževnatosti a odolnosti proti nárazu.
Velmi rychlý tisk se skvělým povrchem.
 

Image

Velký formát 3D tisku pryskyřicí technologií MSLA disponuje skvělou kvalitou povrchu, zobrazením detailu a složité geometrie. Žijeme v době zkratek výrobců a označení, ale princip 3D tisku pomocí pryskyřice / resinového materiálu je téměř shodný ať už technologii označujeme jako SLA, LCD, DLP nebo MSLA. 3D tiskárny Phenom jsou odpovědí pro časté dotazy na 3D tisk pryskyřicí v cenově dostupné hladině pro všechny uživatele.

3D tisk vytvrzováním pryskyřice je nejstarší komerční tiskovou technologií. Patří mezi nejpoužívanější a nejoblíbenější (po FDM / FFF). Důvod je prostý - kromě zmíněných předností kvality, tiskárny nevyžadují v mnoha případech výtisků dokončovací operace a oproti FDM/FFF vykazují nepoměrnou spolehlivost, přičemž je MSLA technologie zároveň uživatelsky přívětivější než zmíněná FDM/FFF.


Precizní výtisky s ostrými detaily a přesnými tvary nachází široké spektrum použití jak pro vytváření prototypů, malosériovou výrobu, vytváření malosériových forem nebo master modelů. Díky tomu rozšiřuje možnosti výrobců ve všech oborech.

 

 

Cena 75 830,70 vč.DPH     OBJEDNAT

+ náklady na instalaci a zaškolení

Dostupnost: SKLADEM

 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL