Finder

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
   

3D tiskárna pro každého

Tiskárna Finder je nejlepší vstupní článek do světa 3D tisku, je vhodná do domácnosti, dílny do školy. Svojí cenou je tato 3D tiskárna dostupná opravdu pro každého.

Rychlost tisku

Potřebujete-li mít váš model co nejrychleji hotový a převedený do fyzické formy, Finder to zařídí díky vysoké rychlosti tisku 80mm/s. 

Tichý pracant

Hlučnost pod 50dB si bude jen těžko hledat konkurenci, není proto problém mít tiskárnu na pracovním stole v kanceláři vedle vašeho počítače, nebo přímo doma v obývacím pokoji kde se při jejím tichém tisku můžete nerušeně bavit se svou rodinou, nebo koukat na televizi.

Intuitivní ovládání

Finder jde s dobou, tiskárna se ovládá 3,5 palcovým plnobarevným dotykovým displejem.

Konektivita

Za tiskárnou nemusíte nikam chodit, stačí, když se k ní připojíte přes wifi a svoje modely pošlete k tisku bezdrátově. Tisk je také možné zprostředkovat pomocí přiloženého flash disku, nebo tiskárnu můžete připojit přes USB přímo k počítači.

Vlastní úložiště

Pokud chcete model tisknout vícekrát po sobě, jednoduše ho uložíte na 4GB velký disk přímo do Finderu. Odtud ho můžete kdykoli vytisknout znovu.

Rychlá kalibrace

S kalibrací tiskárny budete hotovi během okamžiku. Zvukový signál vám indikuje optimální vzdálenost.

Výsuvná podložka

Po dokončení tisku podložku z tiskárny jednoduše vysunete a pohodlně z ní sundáte Váš výtisk.

Česká lokalizace

Aby pro vás komunikace s tiskárnou byla co nejpříjemnější, přeložili jsme pro vás ovládací software a uživatelské rozhraní tiskárny do českého jazyka.

Materiály

Finder tiskne z materiálů PLA, PET-G,  WOOD, FLEX a dalších materiálů, které nevyžadují vyhřívanou podložku. Teplotu trysky lze nastavit až na 240°C.


 

Stroj z předváděcí místnosti:

Cena 6 000,- Kč vč. DPH

 


 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL