EviXscan WideRange 650

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
 
 
 

Skenování velkých objektů s vysokými nároky na přesnost

Použitím dvou kamer s rozlišením 12 Mpix dokáže skener eviXscan
3D WideRange skenovat objekty s velmi vysokou přesností.

Poptávka po tomto typu skenerů je odpovědí na dotazy našich klientů, kteří například ve svých společnostech potřebují nástroj pro zlepšení výrobních procesů. Pomocí skeneru WideRange můžete skenovat objekty různých velikostí, ale zejména se doporučuje pro skenování velkých položek. A to je díky rozsahu měření 600 x 420 x 150 mm.

Díky zapečetěnému a pečlivě vyrobenému pouzdru funguje zařízení stejně dobře v náročných světelných podmínkách i ve specializované laboratoři. To je možné díky vysoké intenzitě světla a polarizačním filtrům. WideRange je zvláště užitečný nástroj ve slévárenství a hutnictví. Skener se používá ve slévárenském průmyslu nejen při kontrole kvality, ale také při návrhu a prototypování. Umožňuje okamžité měření celého odlitku a umožňuje získat vysoce kvalitní data měření. Je to nezbytný nástroj při porovnávání dvou odlitků, například po uplatnění technologických úprav. Skener 3D WideRange detekuje chyby, které jsou viditelné na mapě barevné odchylky.

https://www.abc3d.cz/images/2020/06/04/evixscan_wide_range.png


Charakteristika skenování

Měřicí rozsah: 600 X 420 X 150 mm
Hustota bodů: až 49 pt/mm2
Čas skenování: 5 sekund
Zdroj světla: White LED
Počet a typ kamer: 2 x 12 Mpx
Software: eviXscan 3D Suite
Výstupní formáty: stl, ply, obj, asc, bin
HV požadavky: Windows 8.1 (64 bit), 16 GB RAM, CPU i5
Připojení: USB 3.0 + HDMI

 

 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL