Geomagic® Control X™

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
 
 
 

METROLOGICKÝ VÝKONNÝ SOFTWARE

3D Systems Geomagic ControlX představuje nejkomplexnější software pro kontrolu mezi požadovaným a skutečným výsledkem. Představuje rozsáhlou platformu pro metrologii, která poskytuje nejsilnější nástroje pro řízení a vyhodnocování výrobních, provozních a testovacích procesů.

Změřit. Porozumět. Vyhodnotit.

Zodpovědní pracovníci pro kvalitu, ocení u SW Geomagic ControlX jednoduchou obsluhu, intuitivní a komplexní ovládání a možnost rutině opakovat pracovní postupy pro proces měření kvality. Práce s jeho prostředím je rychlá a přesná. Rozsáhlé informace porovnávacích analýz významně zvyšují produktivitu v dosažení požadované kvality v jakémkoli výrobním procesu. Inovativní nové metrologické a kontrolní nástroje, pracovní postupy, předprogramované rutiny a podobné, činí z Geomagic ControlX ideální nástroj pro 3D inspekci. Přesné měření a rychlá analýza vyráběných dílů a sestav je nyní k dispozici pro všechny, kteří chtějí výrazně posílit kontrolu kvality svých výrobků.

Výkon pro spolehlivé výsledky, jednoduše a rychle.

Libovolně, v libovolném pořadí a množství můžete označit části výrobku, které budou předmětem vašeho měření. Výkonný systém synchronní inspekce vyhodnotí přesným porovnáním číselně a graficky všechny odchylky. Vaše zadání může sloužit i pro další porovnání importu stejného výrobku. Můžete tedy porovnávat požadované parametry s finálním výrobkem nebo řadou finálních výrobků. Vše je k dispozici pro automatizaci vyhodnocení na pozadí pro opakované a i upravitelné postupy. Geomagic Control X vám umožní věnovat se analýze a jejímu vyhodnocení, než trávit čas s měřícími nástroji a výrobkem v ruce. Data z analýzy budou přesnější pro vytvoření kvalifikovanějších závěrů. Velkou výhodou pro porovnání povrchů je GD&T analýza. Dokáže přesně zobrazit odchylky v plochách a tvarech, které by byly jinak jen těžko měřitelné. Požadované předlohy pro kontrolu můžete importovat přímo ze svých CAD konstruktčních programů.

Analýza dat je skvělá zpětná vazba.

Nové funkce pro vytváření přehledů v nástroji Geomagic Control X umožňují graficky bohaté a detailní reporty. Seznam odchylek a výsledků měření ve výkazu je doprovázeno barevnými pohledy s příslušně vyobrazenými rozdíly. Můžete je kdykoli vytisknout nebo převést do PDF, jako souhrnnou zprávu pro další kroky. Zcela nové, inteligentní 3D kóty a anotace umožňují volbu, jak budou rozměry a ostatní vyobrazení vypadat. Můžete si vybrat z některých oblíbených výchozích prezentací nebo si vytvořit přizpůsobené vlastní styly anotací tak, aby odpovídaly standardu společnosti.
Můžete zodpovědně sledovat, dokumentovat a mít pod kontrolou klíčové články vašeho výrobního procesu.

 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL