Geomagic® Design X™

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
 
 
 

VRCHOLNÉ ŘEŠENÍ 3D SCAN-TO-CAD

3D Systems Geomagic DesignX je nejkomplexnější software pro reverzní inženýrství s kombinací CAD založeném na historii postupných kroků a zpracování dat 3D skenování. Je přínosné vracet se k předcházejícím krokům pro případné korekce. Je efektivní, když můžete modely upravovat na základě funkcí kompatibilních s většinou významných CAD projekčních SW.

Výkonný a flexibilní

Geomagic Design X je určen pro konverzi dat získaných z 3D skenování do přesných CAD modelů. Dokáže vytvořit parametrický CAD v kombinaci s automatickou a řízenou extrakcí modelů. Žádný jiný software nezvládne tak komplexní postup a tak kvalitní CAD výstup, Neuvěřitelně přesně přizpůsobí povrch organické plochy 3D skenování, úpravu otvorů a zákoutí a všech mesh bodů. Můžete skenovat prakticky cokoliv a vytvářet parametrické návrhy připravené pro výrobu.

Vylepšete své CAD možnosti

Představte si, že můžete bez problému přidat 3D skenování do běžného procesu návrhu, pro efektivní konstrukční práci. Geomagic Design X doplňuje celý návrhový ekosystém s nativním výstupem do systémů SOLIDWORKS®, Siemens NX®, Solid Edge, Autodesk Inventor®, PTC Creo® a Pro / ENGINEER®.

Ušetřete čas zrychlením výstupů

Správně naskenovaná data představují dobrý základ. Téměř nikdy však 100% požadovaného modelu pro další zpracování. Pomocí Geomagic DesignX vytvoříte přesné parametrické modely pro další zpracování prototypů, existujících součástí, nástrojů nebo souvisejících objektů. Vytvořte tyto návrhy za zlomek času, který by jinak představoval náročné manuální měření a vytvoření CAD modelů od začátku.

Vytvořte nemožné, nebo co již neexistuje

Zkušenosti ukazují, že někdy se vyplatí požadovaný model namalovat v CAD od začátku. Jsou ale složité modely bez technické dokumentace a výkresu, které mají komplikované plochy. Malovat je od začátku, znamená strávit spoustu času měřením a metodou pokus omyl. V těchto případech je mnohem produktivnější objekt naskenovat. Zpětné inženýrství, pomocí Geomagic DesignX, s přispěním krátkého času vašich dovedností, vlastně namaluje model za vás. Komplexní geometrie vznikne zcela automaticky díky pokrokovým algoritmům, které přesně a detailně vystihnou charakter požadovaného objektu.

 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL