ADVENTURER3

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
   

3D tiskárna pro univerzální stolní tisk

FlashForge uvádí na trh 3D tiskárnu Adventurer3 s neobyčejně bohatou výbavou. Kompaktní provedení Adventurer3 zahrnuje prakticky vše, čím může být jednotrysková tiskárna vybavena.
Moderní a jednoduchý design s průhledným zakrytováním a vnitřním zásobníkem pro cívku s materiálem, vyžaduje minimální prostor o půdorysu 39x34 cm2.

Ovládání zajišťuje plnobarevný kapacitní dotekový displej, který zároveň zobrazuje okamžitý stav zařízení a průběh tiskové úlohy pomocí dobře srozumitelných grafických symbolů a obrázků.
Všechny úkony spojené s ovládáním provádí obsluha za pomoci jednoduchých průvodců, kteří znázorňují postup krok za krokem.

 

01 Adventurer3

Uvedení do provozu

Adventurer3 můžete postavit na běžný stůl a hned zahájit 3D tisk. Nic nikde netrčí, pohybové ústrojí včetně všech vedení kabelů a struny je ukryto vně konstrukce. Tiskové soubory lze přenášet přímo z počítače pomocí Wi-Fi (velmi snadné připojení pomocí průvodce přímo na displeji) nebo Ethernet Lan kabelem. Můžete také využít USB flash disk. Přenesené tiskové soubory se ukládají na vnitřní disk Adventurer3 a vy jej můžete kdykoli opakovaně vyvolat přímo z displeje. Kapacita 8GB uchovává historii souborů a po té automaticky odmazává nejstarší soubory. Orientace v seznamu souborů je stejná jako v běžném průzkumníku souborů v počítači.
Vše, co potřebujete, je součástí základního balení a standardních vnitřních vlastností.

 

02 Adventurer3 Objem

 

Tisková deska

Tisková sestava zahrnuje vyhřívanou tiskovou podložku a desku. Ta je vyjímatelná a je vyrobena z odolného flexibilního materiálu. Jejím ručním prohnutím můžete mnohem snadněji oddělit vytištěné modely. Povrch je uzpůsoben pro udržení výtisku, v mnoha případech bez nutnosti aplikace lepícího přípravku. Kalibrace tiskové desky probíhá zcela automaticky bez ručního zásahu.

 

03 Adventurer3 Podlozka

 

V každém ohledu snadný

Na pravé straně se nachází zásobník pro cívku filamentu. Založit můžete běžně dostupný filament (Ø 1,75 mm). Adventurer3 umožňuje tisknout ABS, ASA, PLA, Flex, PetG, Nylon a dalšími. Součástí extruderu (podávací mechanizmus struny) je čidlo přítomnosti materiálu. V případě jeho nedostatku během tisku, bude tisk pozastaven do doby, než obsluha materiál doplní. Výměna nebo doplnění filamentu probíhá za pomoci průvodců.
Pomocí vestavěné kamery můžete vzdáleně sledovat průběh tisku prostřednictvím internetu na jakémkoli zařízení s prakticky libovolným prohlížečem.
Sestava tiskové hlavy s velmi výkonným ventilátorem zahrnuje trysku 4mm, která je snadno vyjímatelná. Stačí stisknout dvě černá aretační tlačítka na bocích hlavy a trysku pohodlně vysunout.

 

04 Adventurer3 fila kam tryska

 

Příprava souborů pro tisk (slicer) a Cloud

Standardní dodávka zahrnuje software FlashPrint. Lokalizovali jsme jej do českého jazyka. Jeho vlastnosti umožní rychlé nastavení parametrů tiskové úlohy. Pro pokročilejší uživatele nabízí mnoho detailních nastavení profesionálního využití. Velmi přehledný ovládací panel můžete snadno přepnout mezi rychlým a pokročilým nastavením parametrů tisku. Otevřený systém Gcode umožňuje také využít profesionálních SW slicerů – např. Simplify3D. Adventurer3 lze propojit s internetovým nástrojem PolarCloud. Ten nabízí prostor pro ukládání 3D souborů, vzdálené ovládání Adventurer3, jeho nastavení a on-line zobrazení obrazu prostřednictvím vestavěné kamery. PolarCloud je je nástroj pro on-line komunikaci s vaší 3D tiskárnou Adventurer3.

Při tisku tichý, velmi tichý

Stejně jako 3D tiskárny Finder a InventorIIS je Adventurer3 při provozu velmi tichý. Můžete jej bez rušivého projevu umístit do své pracovny, pokoje, kanceláře nebo na školní lavici. Jeho provoz se pohybuje pod úrovní 45 dB (úroveň běžného denního „ticha“).

05 Poslouchejte hudbu

 

 

TECHNICKÉ ÚDAJE 3D TISKÁRNY ADVENTURER3
   
Technologie tisku: FFF (Fused Filament Fabrication), otevřený systém Gcode
Počet extruderů:
Tryska: 0,4 mm / až do 230°C
Stavební komora: 150 x 150 x 150 mm, plně uzavřená
Tisková podložka: snadno vyjímatelná, vyhřívaná až do 100°C
Kalibrace tiskové desky: automatická 
Tiskové filamenty: otevřený systém kompatibilní s běžnými filamenty Ø 1,75mm
Lze tisknout materiály ABS, ASA, PLA, Flex, PetG, Nylon a dalšími
Výška vrstvy: typicky 50 – 400 μ (s krokem 1 μ)
Přesnost tisku: XY - 11 μ, ve vrstvě 2,5 μ, přesnost ±0,2mm
Detekce filamentu: Automatická detekce přítomnosti, při absenci je tisk pozastaven pro doplnění
Připojení: WiFi, Ethernet Lan Rj45, USB flash disk, USB kabel, PolarCloud prostřednictvím internetu
Vnitřní paměť:  8GB, uchovává soubory v historii pro následné vyvolání opakovaného tisku přímo z displeje
Ovládání: 2,8“ plnobarevný dotykový displej
Software (slicer): standardní součást dodávky FlashPrint
Windows 7 (32/64bit) a vyšší, OS X Mavericks 10.9 a vyšší, Linux (32/64)
Poznámka: možno využít libovolný SW generující Gcode
Formát souboru: standardní *.STL (+ další 3mf/obj/fpp/bmp/png/jpg/jpeg) na vstupu a Gcode na výstupu
Podpěry: automatické nebo volitelné vč. stromečkových
Další vybavení: Vestavěná kamera
Senzor otevřených dvířek
Hmotnost: 10 kg (balení 12,6 kg)
Napájení: 220-240V, max 150W
Rozměry (Š x H x V): 388 x 340 x 405 mm (balení 420 x 480 x 510 mm)
Obsah balení: 3D tiskárna Adventurer3, 1x filament 0,6kg (PLA), USB flash disk, tisková podložka, nářadí, SW, příručka, propojovací kabely
   
 Standardní záruka 1 rok pro organizace jinak 2 roky (lze rozšířit na 3 roky). Nezahrnuje spotřební materiál.

 

Cena 10 998,90 vč.DPH     OBJEDNAT

Dostupnost: SKLADEM

 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL