Novinky

18.9.2020

Nové modely 3D tiskáren od BCN3D

17. září seznámila společnost BCN3D Technologies celosvětovou veřejnost s novým 3D tiskárnami Epsilon W50, Epsilon W27 a Sigma D25. Záznam přenosu si můžete prohlédnou na přiloženém videu.

Uvedení novinek a start distribuce na ČS/SK trh proběhne 19.10. Forma bude upřesněna na základě aktuálního vývoje situace COVID.

 

 

 

30.7.2020

Filamenty FiloAlfa nyní v barvě na přání

Nově nabízíme možnost individuálního zhotovení barevných variant některých druhů filamentů FiloAlfa (ABS, ABSpeciale, PLA, ALFAPLUS, HIPS, PET-G, PC/ABS, FILOFlex, n-ASA) na přání zákazníka. V objednávce je třeba specifikovat název barvy dle vzorníku PANTONE. Poptávku na konkrétní materiál zašlete na e-mail i3D@aschb.cz

FiloAlfa barva na miru

30.4.2020

Šrotovné


Pořiďte si novou 3D tiskárnu Sigma R19 a odkoupíme vaši starou 3D tiskárnu v hodnotě 8.000,- Kč (bez DPH).
Získáte dvoutryskovou tiskárnu pro snadný tisk složitějších modelů se snadno odplavitelnými podporami a posunete možnosti svého 3D tisku.
Šrotovné vám bude přiznáno po zaslání fota výrobního čísla, typu a výrobce vaší stávající 3D tiskárny a příslibu o její likvidaci.
Ekologickou likvidaci jsme připraveni zajistit.

       
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL