FlowCap


FlowCap je komplexním univerzálním konektorem, který umožňuje převádět papírové dokumenty do editovatelné či prohledávatelné podoby a následně je ukládat v digitálních úložištích nebo použít v navazujících systémech. S řešením FlowCap eliminujete pracné a časově náročné přepisování papírových dokumentů do vašich firemních systémů a současně zvýšíte efektivitu vyhledávání informací.

FlowCap nabízí široké možnosti pro zpracování fyzických i digitálních dokumentů. Ty mohou být po převodu automatizovaně zasílány do předdefinovaných cílových destinací (složky, e-maily, CRM a ERP systémy, …) a doplněny o metadata.

Intuitivní ovládání plně propojitelné s multifunkčními zařízeními Konica Minolta i propracovaná mobilní aplikace umožňují uživatelům pohodlnou a rychlou digitalizaci papírových dokumentů. Díky flexibilitě nasazení může řešení fungovat v prostředí IT infrastruktury zákazníka, ale také v cloudu.

FlowCap je nástupcem populárního a velmi rozšířeného digitalizačního řešení ScanFlow.

Srozumitelné uživatelské rozhraní


Kombinace využití multifunkčních zařízení Konica Minolta s aplikací FlowCap je ten nejjednodušší způsob, jak všem svým zaměstnancům zpřístupnit možnost konverze papírových dokumentů do Wordu nebo Excelu bez nutnosti použít jakékoliv další aplikace nebo zařízení.

Vysoká rychlost zpracování, kdy výsledné soubory jsou doručovány do e-mailu či datového úložiště během několika sekund, předurčuje aplikaci FlowCap k tomu, aby se stala ideálním kandidátem pro každodenní využití ve vaší organizaci.

 

 

Digitalizace dokumentů


Klíčovou funkcionalitou řešení FlowCap je schopnost digitalizace dokumentů, tj. převod z papírové do digitální podoby (editovatelné a prohledávatelné). Zároveň je možno využít i konverze digitálních obrazů dokumentů do editovatelných formátů, tak je možné např. velmi rychle a pohodlně upravit chybný údaj v tabulce nebo gramatickou chybu v textu bez toho, aniž byste měli k dispozici elektronický originál.

Skenování do e mailu


FlowCap zachovává mimo jiné i standardní skenovací funkce zařízení. Kromě možnosti výběru ze standardních obrazových formátů, jakými jsou TIFF, JPEG, XPS nebo PDF a nastavení kvality výstupního obrazu získáváte především jednodušší výběr cílového příjemce skenů.

Univerzálnost řešení


S FlowCap můžete ukládat dokumenty přímo do předdefinovaných úložišť bez nutnosti zasílání e-mailů nebo zřizování dočasných složek. Různé druhy konektorů pro běžně rozšířená úložiště (OneDrive, Google Drive apod.) usnadňují uživatelům práci s dokumenty a zároveň zachovávají jednoduchou administraci celého řešení.

Konverze dokumentů se zachováním právního účinku


Naše nástroje umožňují převádět papírové dokumenty tak, aby výsledný elektronický dokument měl shodný právní účinek jako původní listina. Naše automatizované řešení pokrývá všechny úkony požadované legislativou, tj. připojení elektronické pečeti, časového razítka apod.
OCR

FlowCap je vybaven integrovanou funkcí OCR využívající technologie ABBYY, světového lídra v oblasti digitalizace a vytěžování dokumentů.

Mobilní aplikace


Propracovaná mobilní aplikace pro iOS nebo Android dovoluje uživatelům digitalizovat dokumenty přímo v terénu – od účtů za drobné zboží nebo občerstvení, přes několikastránkové dokumenty vztahující se k výrobním činnostem, po žádosti a reklamace servisních zásahů.

Metadata, jako například datum, částky a popisy, mohou být jednoduše doplněna do skenovaných dokumentů nebo obrázků. Vše pak může být odesláno do předdefinovaného systému nebo úložiště.

 

Centrální administrátorská konzole


FlowCap může být jednoduše administrován přes přehledný a intuitivní webový portál. Administrátor disponuje nejen správou licencí a aktivních zařízení, ale také správou uživatelů (LDAP nebo vlastních implementovaných databází), konfigurací workflow i detailního nastavení všech dalších parametrů. Administrátor může také objednávat licence a provádět platby.


 

Aplikace na míru každé firmě


Jste-li malá firma bez vlastní infrastruktury nebo nechcete-li investovat do nového serveru, řešením pro Vás je FlowCap v cloudu. Potřebujete-li naopak z bezpečnostních důvodů mít svá data plně pod kontrolou, FlowCap vyhoví i požadavkům na čistě lokální instalaci i velkého řešení.
 

       
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL