iSmlouva

Zjednodušujeme způsob, kterým lidé a firmy uzavírají dokumenty

Ať už uzavíráte smlouvy, objednáváte, nebo doručujete, potvrzujete dodání či převzetí, poskytujete služby, půjčujete peníze, prodáváte, kupujete, nabízíte, anebo prostě jen potřebujete podepsat smlouvu či jiný právně uznatelný dokument, je tu pro vás připraven balíček pro digitální podepisování dokumentů od Konica Minolta.

Co vám naše řešení přinese?

Elektronické podepisování otevírá nové možnosti a způsoby uzavírání dohod, kdy obě strany mohou smlouvu uzavřít nezávisle na sobě, třeba i na druhém konci světa, ale přesto ve stejné chvíli.

Kdekoliv a v reálném čase

Díky mobilním zařízením, která jsou neustále připojená k internetu, můžete dohodu uzavřít v reálném čase, na libovolném místě a v jakékoliv situaci. Nemusíte nic instalovat, naše webová aplikace funguje na všech počítačích a inteligentních zařízeních.

Jednoduché a bezpečné

Díky využití nejnovějších technologií otevírá naše řešení nové možnosti identifikace, do celého procesu zavádí automatizaci a výrazným způsobem zvyšuje bezpečnost všech stran uzavírajících smlouvu. Řešení zajišťuje 100% platný a bezpečný elektronický podpis.
V souladu s normou eIDAS jsou tyto dokumenty platné v celé EU.

Rychlé

Právně závazný dokument můžete vytvořit v řádu minut. Ušetříte čas, náklady a životní prostředí. Více než 80 % dokumentů je elektronicky podepsaných do 24 hodin, což zefektivňuje byznys a automatizuje celý proces.

Implementace

Implementace řešení je velmi jednoduchá, zvládneme ji během jediného dne. Pro nasazení našeho řešení nepotřebujete vlastní infrastrukturu ani žádnou licenci. Platíte za to, co skutečně využíváte – tedy za každý elektronicky podepsaný dokument. Ano, tak je to jednoduché. Aktivujeme váš účet, zaškolíme vás a vy můžete službu začít používat.

Podchyťte celý proces

Celý životní cyklus dokumentu můžete řídit z jednoho místa. Proces od vytvoření smlouvy přes schválení její finální verze až k elektronickému podpisu a následné archivaci může být řízen přímo ze systému správy dokumentů. Integrace se systémem FlowDoc je možná jednoduchým přidáním tohoto předdefinovaného balíčku k řešení FlowDoc. Balíček je možno rozšířit i o vlastní branding, aby bylo prostředí ještě přívětivější a mohli jste si ho přizpůsobit na míru.

       
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL