ProJet® MJP 2500 / 2500 Plus

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
 
 
 

VYSOKÁ KVALITA, RYCHLOST A POUŽITÍ

Získat velmi přesné, funkční plastové nebo elastické prototypy nikdy nebylo rychlejší.
MultiJet Printing (MJP) je až 3x rychlejší než srovnatelné tiskárny a v dokončení je potřeba až 4x kratší čas než potřebují jiné metody.

Vytvořit tvarově a rozměrově věrný, nebo funkční model ušetří mnoho vývojového času.
ProJet MJP 2500 jsou naší nejnovější profesionální řadou 3D tiskáren. Byly navržené tak, aby spojily schopnosti profesionálního 3D tisku, snadného zpracování a splňovaly parametry Office-Friendly.

 

01 PJ MJP 2500Plus

Profesionální tisková kvalita

Přímo ve své konstrukční kanceláři můžete tisknout modely v požadované kvalitě, přesnosti, spolehlivosti a s vynikajícím povrchem. Můžete využít plastové a elastické materiály pro skutečné testování. Obě tiskárny mohou tisknout plastovými materiály VisiJet v bílé a černé. ProJet MJP 2500 Plus rozšiřuje možnosti o pružné materiály specifických vlastností a další plastové materiály. Průběžně tiskové materiály zdokonalujeme a rozšiřujeme jejich škálu. Aktuální seznam a technologické listy naleznete v části „Náplně a spotřební materiál“.

02 PJ2500 MJP Faucet Handle 2 300px

Rychlost

ProJet MJP 2500 jsou konstruované pro nepřetržitý provoz 24/7. Umožňují za chodu doplňovat spotřební materiál, aniž by došlo k přerušení tisku. Tisková hlava v celé tiskové ploše nanáší tiskový materiál a současně podpůrný materiál na bázi vosku. Automaticky kalibrované tiskové komponenty, zajišťují možnost umístit tištěné modely do celého prostoru, nad sebe a do případných dutin (hnízd) aniž by utrpěla kvalita přesnosti, detailu a povrchu. Voskový podpůrný materiál vytváří hladké vrstvy, na které lze tisknout další modely. Jakmile je výtisk hotov, pomocí stolního EasyClean systému během krátké doby, vosk odplaví. Za zlomek doby získáte hotový výtisk bez nutnosti odlamovaní nebo otryskávání podpěr. Rovněž není třeba opracovávat typické „jizvy“ po podpěrách zbylých. Od začátku do konce, je MJP velmi rychlá technologie.

03 PJ2500 Small Manifold

 

Jednoduchost

O přípravu a řízení tisku se stará výkonný software 3D Sprint. Uživatelům nabízí mnoho nadstandardních funkcí včetně oprav chyb v objektech, řezání, optimalizace rozmístění pro maximální kvalitu a nižší spotřebu materiálu apod. Velká volnost v geometrické orientaci tištěného modelu, přináší mnoho variant možného rozložení modelů na tiskové desce. Obsluha může rovněž orientaci určovat manuálně. Tato vlastnost značně usnadňuje obsluhu. Díky voskovým podpěrám, není orientace prakticky limitována.

04 PJ2500 MJP Mesh Cover 8 no hand 0

APLIKACE
           ZÁKLADNÍ PARAMETRY
Koncepční modely Technologie MultiJet Printing
Marketingové modely Maximální velikost modelu
Pro prodejní prezentace (XYZ - 295 x 211 x 142 mm)
Rychlá iterace pevných a elastických návrhů Tisk plastových a pružných modelů
Modely pro simulaci Volba ProJet 2500Plus pro rožšířenou nabídku materiálů
Kontrola a testování modelu Snadná tisková příprava pomocí software 3D Sprint
Kontrola sestav a uchycení Rychlé a obslužně nenáročné odplavení podpěr
Ověření vodotěsnosti  a vizualizace toku tekutin  
Funkční zkoušky plastových a elastických výrobků  
Školní výuka - funkční prototyp  

 

           VÝHODY
Vysoká produktivita
Vysoká věrnost výtisků
Výjimečně ostré hrany a jemný detail
Velká geometrická svoboda
Výběr materiálů konstruovaných pro výkon
Office-Friendly - bez nároku na prostředí provozu
Nízké celkové náklady (TCO)

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL