Phenom Noir

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
 
 
 

3D tiskárna technologie MSLA (kombinace LCD a prosvitu) využívá benefitu nejnovějších LCD panelů vysokého rozlišení. Navíc tiskne širokým spektrem pryskyřic. Výtisky mají perfektní zobrazení detailu a povrchovou kvalitou převyšující běžné SLA technologie. Příznivá pořizovací cena Phenom Noir zpřístupňuje tuto přesnost pro široké využití. UHD LCD panel staví modely až do velikosti 293 x 165 x 400[mm] v rozlišení 72µ. Otevřený systém umožňuje použití různých tiskových materiálů třetích stran.

3D tisk pryskyřicí / rezinem pro kvalitní velké výtisky s vyšší provozní rychlostí. Ve stavební komoře 293 x 165 x 400[mm] a v rozlišení 77µ můžete vytvářet velké modely z různých materiálů.
Spolehlivý 3D tisk s perfektní povrchovou kvalitou a výtečným zobrazením detailu.
MSLA technologie je kombinací LCD průhledného panelu, který je prosvěcován soustavou diod. Tím vytváří obraz vrstvy pro vytvrzení. MSLA má vysokou přesnost a je násobně rychlejší než většina ostatních technologií 3D tisku pryskyřicí.

 

Prezentaci připravujeme ...

 

Cena 108 488,60 vč.DPH     OBJEDNAT

+ náklady na instalaci a zaškolení

Dostupnost: do 14 dnů

 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL