Guider IIS

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
   

Dostupná 3D tiskárna pro větší výtisky

Druhá generace Guider IIS přináší mnohé konstrukční změny pro dosažení ještě lepší kvality výtisků v celé stavební komoře. Celkově byla přepracovaná tisková hlava a XY pohybové komponenty. Nově byl instalován výkonný ventilátor, který lépe chladí vytištěný materiál a přispívá tak k lepší povrchové kvalitě výtisku jakož i k celkovému provedení výtisku.
Doplnili jsme další prvky, které zjednodušují obsluhu, zvyšují produktivitu a celkově činí 3D tisk snadnějším a úspěšnějším.
Guider IIS nyní dokáže vytisknout ve skvělé kvalitě a přesnosti 3D modely v celé kapacitě stavební komory při minimálním úsilí nezbytné obsluhy. Ta má k dispozici 5“ velký dotykový kapacitní plnobarevný displej. Stejně jako u všech 3D tiskáren FlashForge, displej zobrazuje aktuální stav tisku a parametry tiskárny za pomoci srozumitelných grafických symbolů a realistických obrázků.

Guider IIS je připraven pro větší a velké 3D výtisky.

02 GuiderIIS 06

Uvedení do provozu

Guider IIS můžete postavit na běžný stůl a hned zahájit 3D tisk. Nic nikde netrčí, pohybové ústrojí včetně všech vedení kabelů a struny je ukryto vně konstrukce. Tiskové soubory lze přenášet přímo z počítače pomocí Wi-Fi (velmi snadné připojení pomocí průvodce přímo na displeji) nebo Ethernet Lan kabelem. Můžete také využít USB flash disk nebo USB kabel. Přenesené tiskové soubory se ukládají na vnitřní disk Guider IIS pro příští opakovaný tisk volbou přímo z displeje. Kapacita 8GB uchovává historii souborů a po té automaticky odmazává nejstarší soubory.

03 GuiderIIS

Připraven pro produktivní 3D tisk

Na zadní straně se nachází držák cívky filamentu, která může být vysoko kapacitní s ohledem na velikost tiskové komory a tudíž odpovídající potřeby tiskového materiálu. Použít můžete běžně dostupný filament (Ø 1,75 mm). Guider IIS umožňuje tisknout ABS, ASA, PLA, Flex, PetG, Nylon a dalšími materiály. Součástí extruderu (podávací mechanizmus struny) je čidlo přítomnosti materiálu. V případě jeho nedostatku během tisku, bude tisk pozastaven do doby, než obsluha materiál doplní. Výměna nebo doplnění filamentu probíhá za pomoci průvodců.
Pomocí vestavěné kamery můžete vzdáleně sledovat průběh tisku prostřednictvím internetu na jakémkoli zařízení s prakticky libovolným prohlížečem. Sestava tiskové hlavy je odlehčená a kovové části jsou přesně CNC vyrobené.

04 GuiderIIS XY moving

Fortelná konstrukce

Tělo Guider IIS je vyrobeno z celokovového rámu. Tím je dosaženo nezbytné torzní pevnosti, která eliminuje otřesovým efektům mezních dojezdů pohybového ústrojí. V rozměru tiskového rozsahu Guider IIS tak bylo dosaženo očekávané a neovlivněné tiskové přesnosti. Konstrukci těla tiskárny, pohybové tiskové komponenty včetně Z-osy tiskové podložky – to vše jsme vylepšili.

05 GuiderIIS telo a podlozka

Příprava souborů pro tisk (slicer) a Cloud.

Standardní dodávka zahrnuje software FlashPrint. Lokalizovali jsme jej do českého jazyka. Jeho vlastnosti umožní rychlé nastavení parametrů tiskové úlohy. Pro profesionální uživatele nabízí mnoho detailních nastavení. Velmi přehledný ovládací panel můžete snadno přepnout mezi rychlým a pokročilým nastavením parametrů tisku. Otevřený systém Gcode umožňuje také využít profesionálních SW slicerů – např Simplify3D. Guider IIS lze propojit s internetovým nástrojem PolarCloud. Ten nabízí prostor pro ukládání 3D souborů, vzdálené ovládání Guider IIS, jeho nastavení a on-line zobrazení obrazu prostřednictvím vestavěné kamery. PolarCloud je je nástroj pro on-line komunikaci s vaší 3D tiskárnou Guider IIS.

 

 

TECHNICKÉ ÚDAJE 3D TISKÁRNY GUIDER IIS

Technologie tisku: FFF (Fused Filament Fabrication), otevřený systém Gcode
Počet extruderů:
Tryska: 0,4 mm / až do 240°C (volitelně 300°C)
Stavební komora: 280 x 250 x 300 mm, plně uzavřená
Tisková podložka: rovnoměrně vyhřívaná až do 120°C
Kalibrace tiskové desky: automatická asistovaná
Tiskové filamenty: otevřený systém kompatibilní s běžnými filamenty Ø 1,75mm
lze tisknout materiály ABS, ASA, PLA, Flex, PetG, Nylon a dalšími
Výška vrstvy: typicky 50 – 400 μ (s krokem 1 μ)
Přesnost tisku: XY - 11 μ, ve vrstvě 2,5 μ, přesnost ±0,1-0,2mm dle velikosti a charakteru tištěného modelu
Detekce filamentu: automatická detekce přítomnosti, při absenci je tisk pozastaven pro doplnění
Připojení: WiFi, Ethernet Lan Rj45, USB flash disk, USB kabel, PolarCloud prostřednictvím internetu
Vnitřní paměť:  8GB, uchovává soubory v historii pro následné vyvolání opakovaného tisku přímo z displeje
Ovládání: velký 5“ plnobarevný dotykový displej
Software (slicer): standardní součást dodávky FlashPrint
Windows 7 (32/64bit) a vyšší, OS X Mavericks 10.9 a vyšší, Linux (32/64)
Poznámka: možno využít libovolný SW generující Gcode
Formát souboru: standardní *.STL (+ další 3mf/obj/fpp/bmp/png/jpg/jpeg) na vstupu a Gcode na výstupu
Podpěry: automatické nebo volitelné vč. stromečkových
Další vybavení: vestavěná kamera
aktivní HEPA filtr
senzor otevřených dvířek
Hmotnost: 30 kg (balení 39 kg)
Napájení: 220-240V, max 500W
Rozměry (Š x H x V): 549 x 490 x 755 mm (balení 670 x 615 x 695 mm)
Obsah balení: 3D tiskárna Guider IIS, 1x filament 0,6kg (PLA), USB flash disk, tisková podložka, nářadí, SW, příručka, propojovací kabely

Standardní záruka 1 rok pro organizace jinak 2 roky (lze rozšířit na 3 roky). Nezahrnuje spotřební materiál.

 

 

Cena 48 279 vč. DPH     OBJEDNAT

Dostupnost: na dotaz


 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL