3D skenery eviXscan

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
 
 
 

Heavy Duty Quadro

Všestranné 3D skenování v náročném prostředí.
Skenovací hlava disponuje dvěma páry skenovacích kamer. Vnitřní dvojice kamer je zaměřena na skenování detailu a druhá vnější dvojice kamer je zaměřena na větší rozsah a objem skenovaného předmětu. Dva skenovací rozsahy tak postihnou možnosti skenovat objekty různých rozměrů

Odolné hliníkové tělo s vnitřní konstrukcí z uhlíkových vláken zaručuje přesné a spolehlivé měření i v průmyslově drsném prostředí.

Nejčastější využití: bezkontaktní inspekce kvality, reverzní inženýrství a prototypování.
Stupeň odolnosti IP62

Heavy Duty Optima

Přesné 3D skenování malých a středních objektů
Profesionální 3D skener se dvěma kamerami s rozlišením 5 MPix 2 pořizuje data s přesností 18μ , tj. 95 bodů/mm .

Odolná konstukce, snadná kalibrace a ovládání je perfektní kombinace pro všechny, kteří očekávají vysokou přesnost měření při minimální časové náročnosti. Při skenování větších objektů můžete využít kostkových terčů s unikátními symboly. Zárovnání a spojení více snímků pak bude přesné a spolehlivé.

Nejčastější využití: bezkontaktní inspekce kvality, reverzní inženýrství a prototypování.
Stupeň odolnosti IP31

Heavy Duty Basic

Cenově dostupné 3D skenování
Náš základní 3D skener byl první, který byl založený na technologii modrého LED světla. Je patrně jediným zařízením svého druhu na trhu. Nabízí vysokou přesnost nejen pro průmysl, ale také pro vzdělávání, oddělení výzkumu a vývoje malých a středních podniků.
Díky příznivé ceně zpřístupňuje dostupné profesionální 3D skenování širokému okruhu zájemců. Jste-li na prahu volby pořízení profesionálního 3D skeneru, je pro vás ideální vstupenkou.

Nejčastější využití: scan-to-print, prototypování, umění a design.
Stupeň odolnosti IP31

EviXscan Zoom

Přesné 3D skenování šperků a malých předmětů
Model Zoom je automatické zařízení pro získávání 3D dat drobných a malých předmětů ve vysokém rozlišení. Geometrické uspořádání optiky společně s modrým strukturovaným světlem LED bylo navrženo tak, aby bylo dosaženo mimořádné přesnosti při skenování detailů, řezů nebo fazet drahých kamenů a drobných předmětů se složitým nebo  reflexním povrchem.
Skenovací proces probíhá zcela automaticky, komora je vybavena rotační podložkou.


Nejčastější využití: bezkontaktní skenování drobných a složitých předmětů jako jsou šperky, umělecké modely nebo předměty
jemné mechaniky.

SW pro reverzní inženýrství a inspekci

Využijte profesionální Geomagic software
Software Geomagic je jedním z nejpoužívanějších nástrojů pro zpracování naskenovaných snímků. Využívají jej tisíce firem po celém světě pro porovnání ( inspekci) konstrukčních CADových dat a parametrů skutečného výrobku. Geomagic ControlX rozdíly vyhodnotí a zobrazí v přehledném textovém výpisu s grafickým vyjádřením.

Geomagic DesignX dokáže převést naskenované snímky do parametricky definovaného modelu. Snadno pak můžete ve svém prostředí CAD realizovat příslušné korekce a opravy. Procesy převodu lze provést ručně nebo automaticky a nebo je kombinovat.

Nástroje Geomagic jsou všestranné a produktivní.

 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL