3D tisk na zakázku

Pro zakázkový 3D tisk používáme všechny moderní technologie 3D tisku od americké společnosti 3D Systems.
K dispozici jsou tyto technologie:                                                                                                                          

PJP
PlasticJet Printing
Ekonomická varianta 3D tisku z odolných plastů ABS, PLA, Nylonu a pod.
MJP
MultiJet Printing
Jedna z nejoblíbenějších profesionálních metod 3D tisku, právě pro své vlastnosti tisku.: perfektní detail, odolné plastové materiály, voskové modely pro odlévání kovu nebo tisk forem pro vstřikování plastu. Tisk realizován na 3D tiskárnách řady ProJet 3600.
CJP
ColorJet Printing
Technologie 3D tisku využívající sádrový materiál a hlavně více než 6 milionů barev najednou. Vhodné pro architektonické modely, figurky, designové prototypy a všechny objekty, u nichž je důležité barevné vyjádření. Tisk realizován na 3D tiskárnách řady ProJet x60.
SLA
Stereolitografie
Zlatý standard 3D tisku. Nepřekonatelné detaily a rozměrová přesnost. Vhodné pro drobné objekty s jemnými detaily, ale i pro rozměrné a funkční objekty. Tisk realizován na 3D tiskárnách řady Projet 6000/7000, ProX 950 a FabPro 1000  a Figure 4 Standalone
SLS Selective laser sintering
Spékání nylonového práškového materiálu výkonným laserem, produkuje velmi přesné a odolné díly. Ideální pro objemné funkční prototypy, které musí snášet teplotní a mechanické zatížení. Tisk je realizován na 3D tiskárně ProX 500.
DMP Direct Metal Printing
Královská disciplína 3D tisku - tisk z kovu. Drobné i větší díly z materiálů jako nerezová ocel, nástrojová ocel, titan a další. Tisk probíhá na 3D tiskárně ProX 320.
 
Kalkulace zakázkového tisku probíhá individuálně na základě specifikace požadavků klienta.

Pro urychlení zadání zakázky prosím připojte do emailu požadovaný 3D model ve formátu STL, STP nebo IGS a také požadavky na přesnost, vzhled a mechanické vlastnosti vytištěného dílu.


Kontakt:
Radek Pospíšil
telefon 602 316 522
email: i3D(at)aschb.cz


       
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL