Sense™

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
 
 
 

Jednoduchý ruční skener, snadno připojitelný prostřednictvím USB3 k počítačům, notebookům a tabletům s operačním systémem Windows 8.0 a 10.0 (jen 64bit).

Skvělý pomocník pro 3D návrhy

Jsou tvary a struktury, které se jen těžko nebo jen pracně, dají namalovat v prostředí CAD software nebo v prostředí software virtuální organické hmoty. V takové chvíli je skvělé mít po ruce 3D skener SENSE. Velmi rychle a snadno můžete naskenovat onen členitý či tvarově složitý objekt.

Získaná data – tzv Mesh, můžete v přiloženém SW upravit a uložit v jednom z pro vás nejvhodnějších formátů (STL, OBJ,....apod.). Soubor skenu pak naimportujete do svého 3D SW nástroje, kde provedete dokončení požadovaných operací.

Také jej můžete rovnou poslat do 3D tiskárny.

Zorné pole skeneru vám umožní skenovat objekty, které lze připodobnit ke krychli o velikosti hrany od 20 cm až po 2 metry.
SENSE můžete držet v ruce a postupně obcházením objektu skenovat jeho detaily. Na obrazovce se bude přehledně zobrazovat, co a jak máte naskenováno.

SENSE můžete rovněž přidělat na stativ. Ve spodní části je umístěn závit, který je shodný jako u většiny fotoaparátů. Lze tedy může běžný foto stativ. Objekt můžete umístit na nějakou točící se podložku. Otáčením, změnou výšky skeneru a jeho uhlovým natočením, můžete získat velmi přesný sken.

Editujte lehce

Přiložený software 3D skeneru SENSE je intuitivní, rychlý přesný a snadný v používání. Skenování proběhne v několika sekundách. Sken můžete během několika minut oříznou, vylepšit, retušovat nebo zafixovat. Žádná zkušenost s 3D CAD software, designem apod. není potřebná. Uvidíte, že to bude velmi snadné.

 

Nároky na HW počítače

Intel® Core i5™ nebo akvivalent
RAM: 2-4 GB minimum
1280 x 1024 minimum screen resolution
Color: 32-bit
4 GB volného místa na HDD
Připojení k USB 3.0
Podporované operační systémy Windows 8/8.1/10 (64bit)

 

 

Cena 13 249,50 Kč vč.DPH     OBJEDNAT

Dostupnost: SKLADEM

prezentaci spustíte kliknutím na obrázek :

 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL