HP 3D skener

Tento produkt je určen k prodeji
Tento produkt není určen k nájmu
   

 

SLS 2 Mag 004

SKENER HP 3D Structured Light Scanner Pro S3 SE

D skener HP 3D Structured Light Scanner Pro S3 (dříve DAVID SLS-3) je unikátním zařízením na trhu svým poměrem cena/výkon. Díky svým parametrům je vhodný pro přesné skenování malých dílů, ale i větších objektů až do velikosti 50 cm.

 

Strukturované světlo S3 SE

 
Skener HP 3D SLS Pro S3 (dříve DAVID SLS-3) využívá pro digitalizaci dat metodu strukturovaného světla. Systém se skládá z několika částí, které vysílají na skenovaný objekt požadované paprsky světla a kamery, která odražené paprsky zachytává.
SLS 2 Booklet 012
oblicej

Structure Light Scanning S3 SE

 
Úplná novinka na trhu. Zdokonalená verze HP 3D SLS Pro S2 (dříve DAVID SLS-2). Skener HP 3D SLS Pro S3 je schopný pracovat s přesností 50 mikrometrů, což vám nenabídne žádné jiné zařízení ve srovnatelné cenové hladině. Samozřejmostí je také funkce zachytávání textury.

Intiutivní software S3 SE

 
Při pořízení zařízení HP 3D SLS Pro S2 nebo HP 3D SLS S3 Pro HD obdržíte v ceně software pro ovládání skeneru. Tento program vám umožní kalibrovat skener, zarovnávat snímky, generovat STL model v různé kvalitě a mnoho dalšího. Verze Enterprise navíc obsahuje základní funkce pro měření modelu a kontroly kvality. Obě tyto verze jsou k dostání v českém jazyce.
mimon
   
TECHNICKÉ ÚDAJE 3D SKENERU DAVID
 

  HP 3D SLS Pro S3 (dříve DAVID SLS-3)  
Velikost skenovaného objektu 60-500 mm  
Rychlost skenování Každý snímek v řádu sekund (2-10s)  
Hustota sítě Až 2,3 mil. bodů v každém snímku  
Přesnost skenu Až 0,05% rozměru (0,05mm)  
Export do formátů STL, OBJ, PLY  
Textura Ano  
Záruka 24 měsíců  

 

HP 3D Structured Light Scanner Pro S3
Cena 82 855 Kč vč.DPH     OBJEDNAT

Dosupnost: 7 dnů

 

 

 

 
 
 
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL